Werkwijze huis verhuren

Werkwijze
Inter Immo
Uw woning in de spotlight
Geeft u ons een “go”, dan gaan wij dezelfde dag nog aan de slag. Onze professionele fotograaf maakt mooie, representatieve kiekjes van uw woning. Om uw woning zoveel mogelijk onder de aandacht te brengen, adverteren wij op de grootste verhuurplatforms. Waaronder: Funda, Pararius en andere websites. Hoe meer kijkers, des te eerder een huurder!
Betrouwbare huurder in 2 weken
De bezichtigingen zijn achter de rug. Binnen 2 weken dragen wij kandidaten aan. U beslist zelf wie uw nieuwe huurder wordt. Alle kandidaten worden door ons grondig gescreend. Hieronder valt: financiële check, achtergrond- en werkgeversonderzoek, gemeentelijke controle en meer. Alles om onze belofte ‘een veilige verhuurperiode’ te garanderen.
Huurcontract en overdracht
U bent akkoord met de huurder. De volgende stap is het opstellen van een waterdichte huurovereenkomst. Onze gecertificeerde VBO makelaars zijn gespecialiseerd in huurrecht. U bent dus volledig ingedekt. Het contract met uw wensen, maken wij op maat. Als de handtekeningen zijn gezet, zorgen wij voor de woningoverdracht en overige papierwerk.
Nazorg / After care
Onze service stopt niet bij het overhandigen van de sleutel. Ook hierna blijven wij aan uw zijde! Om de kwaliteit en veiligheid van de verhuur te waarborgen, fungeren wij als tussenpersoon. Wij voeren tussentijdse inspecties uit. U ontvangt van ons een inspectierapport met de staat van uw woning. Daarnaast kunt u altijd bij ons terecht voor al uw vragen.

Vragen? Onze gecertificeerde verhuurmakelaars helpen u graag!
Martin staat voor u klaar!
- 036-5407335
- info@interimmo.nl