Messiaenplantsoen 73 | Almere
€ 1900,- p/m
Beschikbaar
Op een ideale locatie bij het centrum van Almere Muziekwijk ligt dit leuke 4 kamer appartement met ruim balkon op het zuiden op de tweede etage. Op steenworp afstand van het winkelcentrum Muziekwijk met diverse winkels, het gezondheidscentrum en het NS station Muziekwijk. Het appartement is gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen A-6 en A-1 en het openbaar vervoer.
Indeling:
Begane grond:
Entree van het complex met bellentableau, postbussen, trappenhuis, lift en toegang tot de bergingen. Voldoende parkeergelegenheid rondom het appartement.
Tweede verdieping:
Entree, hal met toegang tot toilet, berging met wasmachine aansluiting en toegang tot de woonkamer, keuken en de slaapkamers. Vanuit de hal heeft u toegang tot de royale en lichte woonkamer welke toegang biedt tot het balkon die zeer zonnig gelegen is met een fantastisch uitzicht over de wijk. De gesloten keuken is voorzien van een koelkast, vaatwasser en fornuis. Verder beschikt het appartement over drie in formaat verschillende slaapkamers, allen voorzien van fraaie lichte laminaatvloer. De badkamer is voorzien van een douchehoek met thermostaatkraan, ligbad en wastafel.
Dit gemeubileerde appartement is beschikbaar vanaf 18 oktober 2026 voor € 1.900- per maand excl. g/w/l. voor onbepaalde tijd.
Kenmerken
| Huurprijs | € 1900,- p/m |
| Oppervlakte | 93 m² |
| Slaapkamers | 3 |
| Huurconditie | Gemeubileerd |
Interesse?
Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem contact met mij op.
Kenmerken
| Huurprijs | € 1900,- p/m |
| Status | Beschikbaar |
| Aanvaarding per | 01-10-2026 |
| Huurconditie | Gemeubileerd |
| Object type | Appartement |
| Oppervlakte | 93 m² |
| Bouwjaar | 1989 |
| Energie klasse | A |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Appartement soort | Portiekflat |
| Appartement aantal woonlagen | 1 |
| Appartement woonlaag | 2 |
| Garage soort | Geen garage |
| Woning ligging | Aan park, In woonwijk |
| Tuin type | Geen tuin |