Skip to content

Blikveldweg 90 | Almere

€ 1595,- p/m
Verhuurd

Op schitterende locatie, in de populaire en veilige villawijk De Velden, op 20 minuten rijden van Amsterdam, vindt u dit 3-kamerappartement met een prachtig uitzicht over het Gooimeer. Het appartement bevindt zich op de derde etage van het complex Quercus II. Vanuit de woonkamer en het ruime balkon geniet u van een spectaculair uitzicht. De bereikbaarheid is erg goed en er is voldoende, gratis, parkeergelegenheid voor de deur. Het centrum van Almere Haven, met winkels, horeca en leuke terrassen aan de haven, is op loopafstand. De A-6 en A-27 zijn binnen enkele minuten bereikbaar, evenals de bushalte en supermarkt. Recreatiemogelijkheden zijn er ruim voldoende, zoals de diverse strandjes, de surfclub en het Kromslootpark met wandelpaden. Het fietspad, langs de dijk, is een goed startpunt voor heerlijke tochten naar o.a. Naarden, Huizen, Laren en Lelystad.

Indeling

Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met intercom-/deurinstallatie, brievenbussen, toegang tot de (fiets)bergingen, trappenhuis en lift.

Derde verdieping:
Entree appartement, gang met toegang tot alle vertrekken en separaat toilet. Vanuit de gang bereikt u de ruime, watergerichte woonkamer met open keuken. De woonkamer is woning breed met grote raampartijen en een deur naar het, op het zuiden gericht, balkon. De L-vormige inbouwkeuken is voorzien van een koelkast, oven/magnetron, vaatwasmachine, gaspit en RVS afzuigkap. De gang geeft ook toegang tot het toilet, badkamer, wasruimte en slaapkamers. De badkamer is voorzien van een douche en een vaste wastafel. De grotere slaapkamer met veel kastruimte, heeft een oppervlak van ca. 12 m². De kleinere kamer van 9 m² is zeer geschikt om als kantoor in te richten. De ruime wasruimte is voorzien van een wasmachine, droger en CV ketel en extra bergruimte.

Bijzonderheden:
– Voldoende parkeermogelijkheden;
– Veilige omgeving;
– De A-6 en A-27 zijn binnen enkele minuten bereikbaar;
– Diverse scholen / International school in de omgeving;
– Supermarkt, winkels, horeca, recreatie, bushalte binnen loopafstand;
– Privé berging van 2x3mtr op de begane grond;
– Gemeubileerd.

Wij bieden het gemeubileerde appartement aan per 26 juni 2023 voor een huurprijs van €1595,- excl. g/w/e. Het appartement is voor maximaal 24 maanden beschikbaar.

Kenmerken

Huurprijs€ 1595,- p/m
Oppervlakte75 m²
Slaapkamers2
HuurconditieGemeubileerd

Interesse?

Geinteresseerd in deze woning? Laat je gegevens achter en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.









    aanhuurmakelaar Amsterdam

    Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem contact met mij op.

    Kenmerken

    Huurprijs€ 1595,- p/m
    StatusVerhuurd
    Aanvaarding per26-06-2023
    HuurconditieGemeubileerd
    Object typeAppartement
    Oppervlakte75 m²
    Bouwjaar1999
    Energie klasseA
    Aantal kamers3
    Aantal slaapkamers2
    Aantal badkamers1
    Appartement soortPortiekflat
    Appartement aantal woonlagen6
    Appartement woonlaag3
    Garage soortGeen garage
    Woning liggingAan water, Aan rustige weg, Vrij uitzicht
    SchuurBox
    Tuin typeGeen tuin
    VoorzieningenMechanische ventilatie, Tv kabel