Archipel 34 18 | Lelystad
€ 1495,- p/m
Beschikbaar
Prachtig 2-kamer appartement in de geliefde wijk Archipel – dichtbij centrum en station
In de populaire en groene woonwijk Archipel ligt dit moderne en gestoffeerde 2-kamer appartement op de derde verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. De woning combineert rust, comfort en een uitstekende bereikbaarheid, ideaal voor starters, werkenden of expats.
Het appartement bevindt zich op loopafstand van het stadscentrum van Lelystad en dichtbij het centraal station, waardoor steden als Amsterdam, Almere en Zwolle eenvoudig bereikbaar zijn. Ook diverse uitvalswegen liggen in de directe omgeving.
De woning kijkt uit op een gezellig voetbalveldje en een groene speelomgeving, wat zorgt voor een ruimtelijk en vrij uitzicht. Een fijne plek voor sport, ontspanning en een levendige maar rustige woonomgeving.
Daarnaast bevinden alle dagelijkse voorzieningen zich op korte afstand. Supermarkten, winkels, een basisschool en een gezondheidscentrum zijn eenvoudig lopend bereikbaar. Ook het St Jansdal Ziekenhuis ligt in de nabije omgeving, wat extra gemak biedt. Er zijn 2 airco’s aanwezig in de woning.
Indeling
3e verdieping
Het appartement is gelegen op de derde verdieping, tevens de bovenste verdieping van het kleinschalige appartementencomplex, wat zorgt voor extra rust en privacy.
Via de entree komt u binnen in een ruime hal die toegang biedt tot de woonkamer, slaapkamer, badkamer en het washok.
De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt een prachtig uitzicht op het groene grasveldje en het naastgelegen voetbalveld. Vanuit de woonkamer is er tevens toegang tot het ruime balkon, waar u in alle rust kunt genieten van de zon. De woonkamer is afgewerkt met een stijlvolle antracietgrijze plavuizenvloer die doorloopt naar de keuken en zorgt voor een moderne en luxe uitstraling.
De open keuken heeft een eigentijdse inrichting met een donkergrijs keukenblad, witte kastdeurtjes en een groot raam dat zorgt voor veel natuurlijk licht. Daarnaast beschikt de keuken over sfeervolle spotjes, een praktische voorraadkast en diverse inbouwapparatuur, waaronder een magnetron, koelkast met vriesvak, inductiekookplaat en vaatwasser. Ook is er volop kastruimte aanwezig.
De luxe badkamer is hoogwaardig afgewerkt en voorzien van donkere marmeren tegels op de vloer, muren en het plafond, wat zorgt voor een chique hoteluitstraling. Verder beschikt de badkamer over een ruime inloopdouche met maar liefst dubbele twee douches, een dubbele wastafel met meubel en een hangend toilet.
De ruime slaapkamer is afgewerkt met dezelfde moderne plavuizenvloer als de woonkamer. Via de schuifpui heeft u direct toegang tot het balkon, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen.
Huisdieren zijn toegestaan in overleg.
Dit gestoffeerde appartement is beschikbaar per 01-06-2026 voor een onbepaalde tijd met een minimale periode van een jaar. De huurprijs bedraagt €1495,- per maand inclusief servicekosten, exclusief G/W/L.
Kenmerken
| Huurprijs | € 1495,- p/m |
| Oppervlakte | 72 m² |
| Slaapkamers | 1 |
| Huurconditie | Gestoffeerd |
Interesse?
Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem contact met mij op.
Kenmerken
| Huurprijs | € 1495,- p/m |
| Status | Beschikbaar |
| Aanvaarding per | 01-06-2026 |
| Huurconditie | Gestoffeerd |
| Object type | Appartement |
| Oppervlakte | 72 m² |
| Bouwjaar | 1978 |
| Energie klasse | A |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal slaapkamers | 1 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Appartement soort | Bovenwoning |
| Appartement aantal woonlagen | 3 |
| Appartement woonlaag | 3 |
| Garage soort | Geen garage |
| Woning ligging | Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht, Beschutte ligging |
| Tuin type | Geen tuin |
| Voorzieningen | Tv kabel, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie |