Een heerlijke HOEKWONING met een tuin waar u tot op heden alleen maar van heeft kunnen dromen! De ACHTERTUIN van deze woning heeft een OPPERVLAKTE van maar liefst 273 m2 en biedt werkelijk een zee aan ruimte. Er is hier volop plek voor de kinderen om lekker rond te rennen en zich helemaal uit te leven in de buitenlucht. Daarnaast is er veel privacy en heeft de tuin een prachtige vrije ligging. Voor de echte natuurliefhebber een tuin, waar men helemaal verliefd op kan worden! De woning heeft een uitbouw op de begane grond en heeft een oppervlakte van circa 136 m2, dus ook binnen is er veel ruimte. Naast garage/ bijkeuken heeft de woning 4 slaapkamers en drie badkamers, dus heel fijn voor een gezin. Een ander pluspunt is de parkeergelegenheid op eigen terrein; hier kunt u meerdere auto’s parkeren. De woning is gelegen in de Waterwijk in Almere Stad en op steenworp afstand van recreatiegebied De Leeghwaterplas. Recreëren kunt u ook op het strand van de Noorderplassen, dit is slechts 10 minuten fietsen. Waaigat is een rustige, kindvriendelijk straat met scholen en kinderopvang in de directe nabijheid. Op loopafstand ligt het winkelcentrum aan het Botplein, met gezondheidscentrum en diverse winkels voor dagelijkse boodschappen. De bus brengt u in 5 minuten naar Almere Stadhart. In het stadshart vindt u het grote NS-station, vele winkels, theater, bioscoop en restaurants. Als u met de auto reist ben u snel via de Hogering op de A1 richting Amsterdam, Utrecht of Lelystad. Kortom een heerlijke centrale ligging en een woning die zeker een bezichtiging waard is!
Indeling:
Begane grond
Voortuin met voldoende ruimte voor het parkeren van twee auto’s op eigen terrein en toegang tot een stenen berging van circa 6 m2. Via de entree komt u de woning binnen, waar u in de hal het toilet met fontein en meterkast vindt. Hier is tevens de trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot het woongedeelte. Eerst loopt u hier de keuken binnen, welke ongeveer 5 jaar geleden is vernieuwd. In de keuken liggen plavuizen voorzien van vloerverwarming, welke ook in de gang is aangelegd. De keuken is naast opbergruimte voorzien van een spoelbak met quooker kraan , vaatwasmachine, inductie kookplaat, koelkast en combi oven. Naast de keuken bevindt zich de garage, welke goed dienst kan doen als bijkeuken. Deze ruimte is via de keuken en vanuit buiten te betreden. De bijkeuken is ruim 11 m2 groot en voorzien van daklichten, waardoor er voldoende daglichttoetreding is. Er is beschikking over een wateraansluiting, verwarming en u vindt hier ook de wasmachine aansluiting en afvoer voor de droger. De woonkamer is voorzien van een houten vloer en heeft een fraaie serre, waardoor de ruimte heerlijk licht is. De schuine dakramen in de serre zijn voorzien van elektrische screens, waardoor de temperaturen ook in de zomermaand behaaglijk blijven. De woonkamer wordt middels een heteluchtverwarming en convectorput verwarmd en tijdens de donkere dagen zet u de openhaard gezellig aan. Er is een uitbouw geplaatst, waardoor het woonoppervlak op de begane grond behoorlijk is toegenomen. Deze ruimte heeft een plafond lopend tot in de nok en is voorzien van dakramen. Aansluitend vindt u een badkamer voorzien van een wastafelmeubel en een douche. Hierdoor leent de ruimte zich ideaal als slaapkamer op de begane grond, maar u kunt de kamer ook prima bij de woonkamer betrekken, waardoor u nog meer ruimte in het zitgedeelte creëert. Volop mogelijkheden dus!
Eerste verdieping
Via de trapopgang bereikt u de overloop op de eerste verdieping. Hier vindt u twee slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers lopen over de hele breedte van de woning en de voorste kamer is voorzien van een inbouw kast. De kamers hebben een prettige lichtinval en de achterste kamer biedt een vrij uitzicht op het mooie groen. De badkamer is royaal qua formaat en voorzien van een heerlijk ligbad, een douche, tweede toilet en wastafel.
Tweede verdieping
Op deze verdieping is een ruime zolder kamer te vinden. De kamer heeft een eigen douche, dus ideaal voor een tiener! Via de overloop kunt u de vliering bereiken, waar nog veel bergruimte te vinden is. Op de tweede verdieping vindt u tevens de technische installaties voor de heteluchtverwarming en de omvormer voor de zonnepanelen. Er zijn 8 zonnepanelen aanwezig, waardoor uw maandelijkse energiekosten een stuk aantrekkelijker zijn.
Tuin en bergingen
De tuin is de kers op de taart bij deze woning; hier kunt u echt het hele jaar door van genieten! De voormalige bewoners hebben extra grond van de gemeente gekocht, waardoor de achtertuin een oppervlakte heeft van circa 273 m2. Daarnaast heeft de tuin ook een vrije ligging, waardoor u zich echt in de natuur bevindt en u veel privacy heeft. Kinderen kunnen hier ongestoord ravotten en zelf geniet u van de ruimte en rust, die de tuin u biedt. Gezellig een familie barbecue houden, meerdere zitplekken creëren, zelf uw eigen groenten kweken, een vijver plaatsen, een trampoline of voetbalhoek voor de kinderen? Noem het maar op, want het kan hier allemaal! De tuin heeft een ligging op het zuidwesten, dus qua zonuren komt u ook niks tekort. Via de tuin bereikt u de twee bergingen, welke aan de zijkant van de woning zijn gelegen. De bergingen hebben een oppervlakte van ieder circa 16 m2 en bieden veel opbergruimte. Omdat ze ook vanaf de voorzijde van de woning toegankelijk zijn, kunt u hier met gemak een camper overdekt stallen. In de berging vindt u tevens watertanks, welke de tuin voorzien van regenwater en blijft er heel veel ruimte over om spullen en gereedschappen op te slaan.
Bijzonderheden:
– Zeer ROYALE TUIN op het ZUIDWESTEN van 273 M2
– 8 zonnepanelen
– Energielabel A
– Parkeerplek voor 2 auto’s op eigen terrein
– 2 grote bergingen van ieder 16 m2 waar u een camper kunt stallen
– Stenen berging van circa 6 m2 voor uw fietsen
– Uitbouw en bijkeuken op de begane grond
– Buitenzijde in 2021 geschilderd
– Platte dak in 2020 vervangen
– BIEDEN VANAF prijs 445.000 k.k.
– Aanvaarding kan snel